top of page

Wspinaczka – zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, nabór do sekcji.

Ścianka La Roca zaprasza na zajęcia ze wspinaczki sportowej dla dzieci i młodzieży w ramach prowadzonych sekcji sportowych Klubu Sportowego Sportiva. Zajęcia adresowane są do dzieci od 4 roku życia, odbywają się regularnie, z podziałem na grupy wiekowe.


Wspinaczka sportowa to jedna z koronnych dyscyplin, z której słynie Tarnów. Podczas tegorocznych Igrzysk Europejskich była jedną z najpopularniejszych dyscyplin, gdzie o najwyższe trofea z powodzeniem walczyli zawodnicy z tarnowskich klubów. Trenerzy i zawodnicy prowadzącego ściankę Klubu Sportowego Sportiva współorganizowali to widowiskowe wydarzenie.Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są dwa razy w tygodniu, z podziałem na grupy wiekowe:

  • 4 – 7 lat – sekcja krasnali,

  • 8 - 13 lat – sekcja dziecięca,

  • 14 – 25 lat – sekcja młodzieżowa.

Zajęcia mają charakter treningu sportowego, w przypadku młodszych grup (krasnale) w większości są to gry i zabawy ruchowe, zadania do wykonania na ściance wspinaczkowej. Ścianka La Roca zapewnia wszystkim uczestnikom zajęć opiekę trenerską, niezbędny sprzęt wspinaczkowy (uprzęże, karabinki, liny). Uczestnicy proszeni są o posiadanie obuwia zamiennego, odpowiedniego stroju sportowego. Zajęcia dla krasnali trwają 45 minut, dla dzieci 55 minut, młodzieży 1,5 h.


Ścianka La Roca mieści się w Tarnowie przy ulicy Czerwonej 54a.


Szczegółowe informacje, harmonogram zajęć, opłaty na stronie internetowej www.laroca.pl/nabor lub pod numerem telefonu 739 900 267.

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page