top of page
20220525-01.JPG

Obóz sportowy 2022

Klub Sportowy Sportiva zaprasza na letni obóz sportowy sekcji wspinaczkowej, organizowany w skałkach Jury Północnej. Obóz adresowany jest do dzieci i młodzieży. Czas trwania obozu to osiem dni. W programie między innymi dużo wspinania po drogach ubezpieczonych w różnych rejonach i sektorach skalnych, sporo ruchu na świeżym powietrzu, zajęcia z technik linowych wykorzystywanych podczas wspinaczki. 

Informacje

Program obozu

Zakłada dużo wspinania z dolną i górną asekuracją po drogach wspinaczkowych stopniem trudności dostosowanych do możliwości uczestników. Każdego dnia planowane są wyjścia w inny sektor lub rejon wspinaczkowy. Sektory i drogi dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności uczestników obozu – zarówno łatwe drogi dla osób poczatkujących, jak i bardziej wymagające dla zaawansowanych.

Wyjście w skały odbywa się po śniadaniu około godziny 9 – 10, powrót ze skał w godzinach popołudniowych około godziny 17-18. W trakcie dnia, w skałkach uczestnicy sami przygotowują sobie  posiłek w formie biwakowej wykorzystując ekwipunek campingowy.

IMG_6274.JPG
20220525-03.JPG

Inne aktrakcje

  • wieczorne ogniska / grill, 

  • leśne gry i zabawy strategiczne, 

  • zajęcia z technik linowych wykorzystywanych podczas wspinaczki, 

  • zajęcia sportowe (siatkówka, frisbee,itp.)

  • zajęcia survivalowe.

Dodatkowe informacje

Miejsce zbiórki

Tarnów, stacja benzynowa Circle K, aleja Matki Bożej Fatimskiej 103 (poniżej Gemini) - kliknij tu by zobaczyć wskazówki dojazdu >>

Ubezpieczenie NNW

Obowiązkowe - wykupywane jest we własnym zakresie uczestników/rodziców. Polecamy www.euro26.pl w wersji „Polska Sport Extra” (ponieważ obejmuje uprawianie wspinaczki) lub Ubezpieczenie PZU Szlaki bez Granic www.szlakibezgranic.pl (również obejmuje uprawianie wspinaczki).

20220525-04.JPG

Zapisy i opłaty

Koszt udziału w obozie wynosi 2500 zł / od osoby. Opłata obejmuje transport, zakwaterowanie, dwa posiłki na stołówce i jeden posiłek w formie biwakowej, opiekę trenerską. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 600 zł. W przypadku rezygnacji z udziału od 10 do 1 dnia przed rozpoczęciem obozu zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku odwołania obozu – zaliczka jest zwracana w całości.

Zapis i dodatkowe informacje u trenerów sekcji

+48 739 900 267

Liczba miejsc na obozie jest ograniczona!
20220525-05.JPG
20220525-08.JPG

Galeria zdjęć z Majówki 2022

bottom of page