top of page
20220429-14.JPG

Majówka w skałkach

Klub Sportowy Sportiva zaprasza do udziału w majówkowym wyjeździe wspinaczkowym na skałki Jury Północnej – okolice Mirowa, Łutowca i Żarek. Wyjazd adresowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. 

Termin: 29.04-04.05.2023

Zajęcia podczas wyjazdu

IMG_0249.JPG

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Nocleg w pensjonacie Gościniec Orlik w Mirowie, położonym na szlaku Orlich Gniazd tuż obok zamku w Mirowie w pokojach 3 -lub 4 osobowych z łazienkami, TV i WiFi. Zaplanowano 5 noclegów. www.gosciniecorlikwmirowie.pl

Wyżywienie

Uczestnicy wyjazdu w cenie mają zapewnione dwa posiłki dziennie - śniadania i obiado-kolacje. Ponadto zapewniony będzie tzw. suchy prowiant i owoce na czas wyjść na zajęcia w skałki, a także smakołyki na wieczorne ognisko (kiełbaski, pianki marshmallow). 

Dojazd

Dojazd z Tarnowa do Mirowa i poruszanie się na miejscu pomiędzy rejonami odbywać się będzie busem lub samochodami trenerów. 

20220429-26.jpg

Co zabrać

​Zabieramy:

 • strój sportowy i rzeczy osobiste,

 • kurtka przeciw deszczowa (można zabrać również parasol), 

 • cieple rzeczy (polar, bluza, kurtka) - wieczory w maju bywają chłodne, 

 • latarka + baterie, 

 • buty na zmianę i klapki pod prysznic, 

 • osobisty sprzęt wspinaczkowy (buty, magnezja), 

 • można zabrać hamaki ;)

NIE zabieramy:

 • śpiworów i karimat - pokoje w pensjonacie są z łóżkami i pościelą ;),

 • naczyń i sztućców - pensjonat zapewnia wszystko, 

Klub zapewnia:

 • sprzęt wspinaczkowy - liny, kaski, uprzęże, karabinki, ekspresy, 

 • opiekę trenerską, 

 • dobrą zabawę. 

We własnym zakresie

 • ubezpieczenie NNW - obowiązkowe - musi uwzględniać uprawianie wspinaczki skalnej, 

20220429-25.jpg

Zapisy i opłaty

Koszt udziału w wyjeździe wynosi 2400 zł  / od osoby. Rabat w przypadku zgłaszania rodzeństwa - o szczegóły prosimy pytać trenerów. Opłata obejmuje transport, zakwaterowanie w pensjonacie, śniadanie, obiado-kolację oraz tzw. suchy prowiant i owoce na czas wyjścia w skałki, opiekę trenerską, opłaty wstępu na obiekty (ścianki, zamki, jaskinie), zapewniamy cały niezbędny sprzęt wspinaczkowy - każdy uczestnik zostanie wyposażony w uprząż wspinaczkową, kask. 

Zaliczka - gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł - prosimy o wpłaty zaliczki do dnia 14.03.2023. Pozostałą kwotę prosimy wpłacać do dnia 20.04.2023. 

 

W przypadku rezygnacji z udziału od 10 do 1 dnia przed rozpoczęciem wyjazdu - zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku odwołania wyjazdu - zaliczka jest zwracana w całości. 

Zapisy

Wyjazd adresowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych – zarówno uczestników zajęć sekcji Sportivy jak również pozostałych osób.  

Dodatkowe informacje u trenerów sekcji

+48 739 900 267

Liczba miejsc w wyjeździe jest ograniczona!
IMG_0111.JPG
IMG_6135.JPG

Logistyka wyjazdu

Wyjazd planowany jest w sobotę 29 kwietnia o godzinie 9:00. Zbiórka przed Ścianką wspinaczkową La Roca przy ul. Czerwonej 54a w Tarnowie. 

Tego samego dnia planowane jest wyjście w skałki. W pozostałe dni harmonogram dnia przedstawia się następująco: 8:30 - śniadanie, 10:00 wyjście w skałki, 17-18:00 powrót ze skałek (na miejscu posiłek w postaci suchego prowiantu), 19:00 - obiadokolacja, 20:00 - czas wolny

 

Oprócz wspinaczki podczas majówki mamy zaplanowane takie atrakcje jak wyjście do Zamku w Bobolicach, wyjście do jaskini Głębokiej w Podlesicach, leśne podchody, gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Zajęcia z technik linowych, nauki zjazdu i podchodzenia na linie, nauki węzłów wykorzystywanych we wspinaczce. Wieczorne ogniska, naukę topografii i czytania map turystycznych, podstawy survivalu. 

 

Ubezpieczenie NNW

Obowiązkowe - wykupywane jest we własnym zakresie uczestników/rodziców. Polecamy www.euro26.pl w wersji „Polska Sport Extra” (ponieważ obejmuje uprawianie wspinaczki) lub Ubezpieczenie PZU Szlaki bez Granic www.szlakibezgranic.pl (również obejmuje uprawianie wspinaczki).

Galeria zdjęć z Majówki 2022

bottom of page